Organisasjon

Din kilde til vektnedgang og bedre helse

Landsstyret


Leder


Per Bjønnes Kristiansen

Bakgrunn:       Bygningsingeniør, yrkespedagog og reklamekonsulent 

Kontakt:
928 31 704
per@kostreform.no  

Sted/by: 
Larvik

Brenner for:
«Få stortingspolitikerne til å oppdage at folkehelsa kan revolusjoneres ved å redusere folks inntak av karbohydrater og sterk nedgang i forbruket av ultraprossesert mat». 


Nestleder


Gunn-Karin Sakariassen

Bakgrunn:     Ernæringsterapeut, kokebokforfatter og medlem siden 2008

Kontakt:
997 09 206
gunn.karin@naturbygg.no

Sted/by:
Gjerdrum

Brenner for:
At lavkarbo skal bli en anerkjent behandlingsmåte for alle de med overvekt, fedme, insulinresistens, pre diabetes og type
2 diabetes.


Kasserer


Christine Kvernberg

Bakgrunn:
Regnskapsfører

Kontakt:
957 82 833
christine@kostreform.no

Sted/by:
Stokke

Brenner for: 
«Kunnskap og REN mat er veien til helse!»  


Fagrådsleder


Vivian L. Veum

Bakgrunn: Ernæringsspesialist og næringsmiddel-ingeniør med doktorgrad

Kontakt:
473 97 770
vivian@balansertkosthold.no

Sted/by:
Bergen 


Styremedlem


Randi Eikevik

Bakgrunn:
Seniorrådgiver (organisasjon- fiskerinæring), lang erfaring fra politikk
og fagbevegelse.

Kontakt:
928 64805
eikevikr@gmail.com

Sted/by:
Malvik

Brenner for:  
«Jobbe med opplysningsvirk-somhet opp mot politikere og innbyggere for at vi skal få en bedre folkehelse gjennom bedre mat. Mindre prosessert mat, mer økologisk mat og renere mat.»  


Styremedlem


Eva Fjeldstad

Bakgrunn:
Sosionom, homeopat, ernæringsveileder, forfatter, kurs- og foredragsholder.

Kontakt:
92882028
Eva@takkformaten.biz

Sted/by:
Hurdal

Brenner for:  
«Kunnskapsøkning når det gjelder sammenhengen mellom rein, giftfri og uprosessert mat og helsetilstanden i befolkningen - sammenhengen mellom tarmhelsa og en frisk, sunn og slank kropp. Kunnskap er viktig for å kunne ta gode helsevalg»


Styremedlem


Tonje Gulliksen

Bakgrunn:
Advokat

Kontakt:
92881407
tonje.gulliksen@jotun.no

Sted/by:
Sandefjord

Brenner for:  
«Endre undervisning i Mat&Helse for barn og unge til fokus på mat som nærer og metter – rene råvarer, mer fett, mer grønnsaker og færre karbohydrater».  


Varamedlemmer


Varamedlem


Geir Finnbråten

Bakgrunn:
Styremedlem og foreningens kasserer 2008 - 2019

Kontakt:
952 28 716
geirf@kostreform.no

Sted/by:
Jessheim

Brenner for:  
«Å få politikerne til å forstå at et kosthold med mindre karbohydrater og stivelsesrik mat er en stor gevinst for den generelle folkehelse».  


Varamedlem


Kai Rune Uldal

Bakgrunn:
Lege

Kontakt:
kai.rune.uldal@gmail.com

Sted/by:
Kristiansand  


Varamedlem


Bjarte Aasland

Bakgrunn:
Kostholdsveileder
Studert ernæringsterapi
og naturmedisin

Kontakt:
9963 87 93
bjarte.ba@gmail.com

Sted/by:
Bærum


Copyright © Kostreform. Alle rettigheter reservert